| AtateaConditii a întrebat:

Daca pe gmail sau email, cineva ma sterge sau imi da block pe gmailu respectiv pe care am primit emailuri de la el, se sterg toate mesajele primite si trimise de mine catre el si el trimise catre mine? Nu mai gasesc niciun mesaj de la persoana respectiva si recent am avut o cearta cu dansu. Daca da nu mi se pare normal sa se intample asta. Sau mi s-a spart contul si mi-a sters toate mesajele? Le pot recupera?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu - tot ce ai scris și primit rămâne în contul tău. Dacă nu mai ai unele mesaje, e clar: ți-a fost spart contul și le-ai pierdut - nu se mai pot recupera decât dacă a uitat să golească și „coșul de gunoi". Verifică la folderul „mesaje șterse".

1 răspuns:
| AtateaConditii explică:

Nu se sterg chiar daca te-a blocat. Inseamna ca ti s-a spart contul sau le poti gasi in spam sau in cosu de gunoi poate le-ai sters din greseala.