| myworld_9165 a întrebat:

Daca stie cineva ii dau funda. cum pot creste foarte repede si sa fac bani la fel in metin2gx am lv 71

3 răspunsuri:
| andrei_9928 a răspuns:

Iti faci rost de un inel de experinta de 1 ore si te duci in padurea rosie(drumul este muntele sohan, cauti portalul lungsan intri in el si mergi catre padurea rosie) si omori buturuga fantoma rosie.Sa ai mare grija la driade rosi sunt foarte periculoase cans sunt multe pentru ca iau mult din viata.Un mis sfat:cumpara lovitura critica si patrunzatoare de la magazin si cele 3 cercuri albastre(apararea, atacul si viata zmeului)ca sa poti rezista la mai mult grupe.Nu uita sa cumperi pergamentul orasului sa salvezi padurea ca sa te teleportezi direct sa nu mai stai sa mergi ca e mult de mers.Cam asta e tot.Succes.

| KasdfghjNY a răspuns:

Simplu,te duci in padurea rosie sau taramul gigantilor si acolo exp super+yang de nu mai sti de tine. funda?

| andyy_5855 a răspuns:

Unde este taramul gigantilor?