| Andreea_Nicoleta_2000 a întrebat:

Dacă te joci pe un ssd extern afectează cumva grafica jocului? Sau diferența dintre toate ssd uri respectiv HDD urile e doar de viteza de procesare. Nu afectează grafica?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca e conectat printr-un port USB 3.0 ar trebui sa se miste ok, dar cel mai bine merge un ssd intern.

| Andreea_Nicoleta_2000 explică (pentru Wr3nch):

Nu vreau sa umblu în laptop sa nu pierd garanția. E intern transformat în extern, și USB 3.1, cel mai rapid. Eu am curiozitatea daca e posibil sa afecteze grafica