| unoarecare2 a întrebat:

Daca un site de poker are licența te poate păcăli când joci? Adică poate trișa jocul astfel încât sa pierzi sau totul depinde de tine? Exista reguli?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te pacaleste si nu triseaza dar programul este astfel facut incat firma ce detine site-ul sa iasa in castig.

| dullcat a răspuns:

Aceste site-uri favorizeaza mereu castigul propriu.Nu exista reguli, asa functioneaza industria. Tu poti juca si tot vei pierde in 99% din cazuri. Cand aduna o suma de bani uriasa se gandesc sa mai dea si castiguri la cativa, tocmai ca sa intareasca ideea ca e real, pe bune. Dar nu e.