| SooB a întrebat:

Daca vreau sa cumpar un joc de 15 euro si eu am un giftcard de 20 ce se intampla cu ceilalti 5?

Răspuns Câştigător
| ihavenonameonmyname a răspuns:

Pai depinde unde.Adica daca ești pe steam, iți va ramane ceilalți cinci și iti poti cumpara alt joc, sau poti sa-i pastrezi și mai pui de exemplu
inca 15 euro si iti iei altul.Așa este și la epic store, la playstation store, xbox store (nu știu cum se numește) și la toate.

| SooB explică (pentru ihavenonameonmyname):

Mulțam

| ihavenonameonmyname a răspuns (pentru SooB):

Cpl

| ihavenonameonmyname a răspuns (pentru SooB):

App ce joc ti-ai luat?

5 răspunsuri:
| iChristiaN47 a răspuns:

Ceilalți 5 euro vor rămâne viabili în cont pentru o viitoare achiziționare a unui alt tip de joc.

| LupGetodacJedi a răspuns:

Dispar. O zi buna!