| ChaseZ a întrebat:

DaRi-Mi Va Rog Frumos niste Metin2 Dar Sa Fie PvP-PvM Cu Rate MacAr 650% ::::::Fara TDLGaminG; Lunaris; NewWorLd; NewOrder; HammeR; Xpub :::::: DaU FunDa + VoT Sa Aiba Si NPC-Uri ServeRuL Si Sa FiE DescHis!

Răspuns Câştigător
| WaZzZuP a răspuns:

FRate am eu unu e super misto dar trebuie sa fi saman ca sa rezisti ca este o harta numita harta gnomilor si trebuie sa ai buff ca sa rezisti...;) Poti sa faci frunza ratele sunt 1000% sunt armure noi(king of king) sau daca vrei un metin mai frumos cu arme de pe site se numeste Metin 2 ValMondial... Uite site-urile la Gth este: http://metin2gth.sytes.net/ si la ValMondial:http://www.valmondial.fr/

2 răspunsuri:
| ChaseZ explică:

Altele...

| Razboi122 a răspuns:

Metin2United! Stiu! E in engleza! E tare ca blesuri costa 100k pe magazinul general si ff multe chestii in mag. general! si etc. E tare ca faci in 8 min 20 lvl! Primesti lv 30 cu cal militar licori itm +9 etc.:Si in 4 ore poti face lvl 70! Cresti ff bine! Si poti sa ai tot+9!