| alex999 a întrebat:

Dati-mi exemple de jocuri cum ar fi age of mythology sau age of empires 3 si alte tipuri de jocuri. Cele mai multe si mai tari jocuri vor primi funda si vot.Si daca se poate ziceti si de unde le pot dowloada

1 răspuns:
| Ovidiu_6028 a răspuns:

Hey sall daca vrei sa stii niste jocuri cum ai vrea tu sunt urmatoarele : Assasin Creed, 4 Story, Fear 1.3, Left For Dead/Left for dead 2, Roblox,Operation7, Cross fire, Battelfield (2044, 1992, Rosu verde albastu portocaliu), WoW=World Of Warcraft... cam astea sunt ce joc eu... daca mai vrei jocuri ma contactetiz la : Ovidodo2002@yahoo.com