| Agentul6842 a întrebat:

Dati-mi metine private care merg dar sa nu fie liste dinalea de sute de sv dati doar numele servarului!

Răspuns Câştigător
| ShadowSKQ90 a răspuns:

MoonMt2,Mt2Tim(RO).Mt2Arena(RO).Mt2Mania(RO),SpeedMt2(RO),FrzMt2(RO)RedDragonMt2,FinaLongju,MyLastPVPMt2,EzyMt2,LongDon2,AwesomeWorld2,KillerMt2,XtremeMt2 si cam atat, sper sati placa macar unu "cele cu (RO) sunt in romanawinking"FUNDA?big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite unul, CandyLongju, e super intr-o zi cresti nivel 60, sau chiar mai mult. Atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avatars2,intr-o zi faci 100k, itm nu prea esueaza(foarte rar) si e in engleza