| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi niste jocuri care sa aiba grafica super
P.S : sa nu fie cu impuscaturi, sa fie gen open world.

7 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Just Caus 2, The Saboteur, Assassin's Creed 4, Risen 2, Skyrim, Infamous, Witcher 1 si 2, Tomb Raider 2013, Dark Souls, L.A. Noire, Prototype 1 si 2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

GTA 5. Funda?

| IonutGaby a răspuns (pentru anonim_4396):

A parut pentru PC? NUU!

| anonim_4396 explică (pentru IonutGaby):

Pai am zis eu ceva de PC? NUU!

| IonutGaby a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refeream la jocuri pentru PC nu pentru console...

| anonim_4396 explică (pentru IonutGaby):

Ai mentionat asta in intrebare? Oricum urmeaza sa apara GTA 5 si pe PC in primavara.

| allexya501 a răspuns:

Sims 3. cel mai bun joc. dar nu il gasesti online. Il poti cumpara de aici: http://www.gamestore.ro/product--The-Sims-3--2316.html
In schimb, daca nu iti doresti sa il cumperi, vei gasi aici toate categoriile de jocuri posibile: http://ro.pog.com/
:**