| KoZzZ a întrebat:

Dati-mi niste server de cs care faci repede ammo pack cu Zombi Dau Fund@!

6 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Cel mai tare server de cs 1.6 cu zombii. Jucatori care stiu de gluma, unii cu experienta altii fara, staf de treaba. Fara lag.Munitie infinita, multe mape, moduri, arme.Va asteptam pe serve.
Zm.Devilz.Ro ip:93.114.82.217:27015

| DeGea1 a răspuns:

Daca e pe CSO faci lvl repede pe "zombie the hero" iar daca vrei sa faci multi zombie incearca pe "zombie scenario"

| Ceban_Mihai_1993 a răspuns:

92.115.57.55:27015 Zombie Plague admin free si ammo se face foarte repede

| garceacelmaitare a răspuns:

Connect cs.ecs.lt

| tim123456789 a răspuns:

Zm2.herocs.ro (89.40.104.64) e un sv foarte bun faci ammo foarte repede e cu lasermine si jet si de la 19:00-00:00 e free vip(faci de 2 ori mai repede ammo). sa nu uiti sa dai funda happy happy happy