| Marry123 a întrebat:

Dati'mi niste servere de metin PVP cu mc 24/24 sau sa tina mai mult de ora 1 noaptea laughing si niste sv PVM 24/24 {nu cont daca are mc asta PVM) in care sa cresti usor si bonusurile sa nu fie exagerat de mari. Multumesc :* [ dau fundita raspunsu'lui care'mi place] rasp cat mai repede...

2 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

Longju3 sau Epical sau Arena sau Assura.
De preferat Arena ori Longju.
Mentionez ca pe Longju level maxim era 27 acum 3 luni, arme pana la level 127 +kinguri care trebuie shopate nu evoluate.
Doar pana la king 2 poti evolua, restul faci schimburi sau shopezi.
Bafta!

| bvkea a răspuns:

Metin2 Mir3 este un server de metin nou nout, pe care, m-am gandit sa il postez si pentru voi, pentru a putea fi populat peace sign.
Retele de hamachi METIN2-MIR 3,4, 5,6, 7...15
Parola:123
Mc:5.191.117.133
Procentul este 95% PVP.
Descriere: aveti cate 2 npc-uri de arme/armuri cu iteme noi si epice, NPC de lv/bani si multe alte lucruri gasiti voi pe sv!
Ratele de drop/xp/yang 1000%
Owner:[OWN]Tirex
pentru detalii pm [GM]Skizzo
Va asteptam