| wArBoY44 a întrebat:

Dati-mi niste servere minecraft survival sau cine vrea sa jucam minecraft survival?big grin

4 răspunsuri:
| Snoopy001 a răspuns:

Pai uite niste servere :

rom.minecraft-romania.com

survival.minecraft-romania.com

minecraft.lcsnet.ro

Daca o sa joci pe sv astea sa te uiti dupa mine Laur_01 si o sa jucam amandoi... Id-ul meu de mess laurentiu_01 vezi tu!

Sper ca te-am ajutat, Bafta!

| TAIREX a răspuns:

Eu VREAU! Iti si dau un server cu un mod (TERRA FIRMA CRAFT) care face jocul de 110% ori mai interesant si mai fain.Desi e cam greu, inveti repede ce trebuie sa faci de pe terra firma craft wiki.Pt mai multe detalii adauga la skype:tairexreal sau yahoo:TAIREI don't want to seeERIAT

| wArBoY44 explică (pentru TAIREX):

Tairex da-mi idu tau da nu imi fa sa fie emoticonu ala

| TAIREX a răspuns:

Uitel din nou(sterge punctele pe care le pun) TAIREX. _XERIAT