| cosmin123bos a întrebat:

Dati-mi niste servere private de metin2 pvm non-hamachi pls. funda la cel mai bun

2 răspunsuri:
| FreSsh a răspuns:

Mane Lunaris metin2 iti dau sper sati placa ok...Plss funad

| Daniel656 a răspuns:

Ia de aici niste sv private de mt2 Metin2UnitedUS ii tare sunt 127!
FlamekMT2 care cresti la ciini am lvl 127 doar sa il deschida cind trebuie ca mai e inchis.
Cam atita imi trece prin minte acum dar contacteaza-ma daca mai vrei mt-uri ca eu tot caut unu calumea! Ms. ca miai acordat atentie si idul de mes "danielvarga69".Cp.