| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Dati-mi servere minecraft la care nu trebuie sa am cont premium si sa fie romanesti.

Răspuns Câştigător
| alin_9439 a răspuns:

Cand intri pe server scrii /register parola parola (pui de 2 ori aceeasi parola cu spatiu intre ele) apoi scrie /login parola (parola pe care ai scrios mai devreme dar o singura data big grin). Serverul este unul 100% romanesc eu cu ajutorul comenzi /lock in (dupa scrierea comenzi in consola apasa click dreapta pe obiectul pe care vrei sa il blockezi si sa ai aces numai tu gen cufra/cuptor ) si comanda /job pentru aiti alege o slujba eu zic sa iti alegi miner pentru ca se castiga foarte multi bani si asa poti gasi si diamante.Bafta!

| FlorinSalamNr1 explică (pentru alin_9439):

Acum serverul merge

| FlorinSalamNr1 explică (pentru alin_9439):

Acest server are spawn-ul serverului intr-un turn si avem fly?

3 răspunsuri:
| Lukkedd a răspuns:

Survival.NoLag.Ro