| Anonim14354 a întrebat:

Dati-mi si mi-e un metin gen AnticMt2.Cel mai bun raspuns funda

1 răspuns:
| beact a răspuns:

Un metin extrem de tare este metin 2 osiris ( daca vrei privat ) max level e 250 si poti face repede, armurile numai au doar o evolutie straight face ca pe toate porcariile de metin-uri, au vreo 10 evoluti ai 50 de mape noi si jocul este pvm-pvp... iti poti evolua si accesoriile si in fiecare zi sunt cam 2 ox-uri la care primesti in total cam 2kkk adica 4 lingouri de 500kk, ce am uitat sa spun este ca ai pietre +8 +9 si niciodata nu esueaza absolut nimic... intra joaca-te o zi doua si daca o sa iti placa am un cont de ninja 250 full seturi full itm 250 si il dau pentru ceva pe metin 2 ro funda?