| Andrei1235708 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de jocuri dar nu prea realiste pentru ca am doar 704 MB RAM si am 256 MB pe placa video.

2 răspunsuri:
| StaRPoP a răspuns:

Iti da taticu tau jocuri marfa care o sati placa si o sati mearga uite aicitonguerince of Persia warrior within,prince of persia the sand of time,prince of persia the two thrones,gta san andreas, mafia 1, nfs moust wanted. FUNDA PLSSSS

| JoshuaNNN a răspuns:

The Godfather 1, Mafia 1, GTA San Andreas, Gun, Nfs Most Wanted. Toate mi-au placut enorm de mult, ti le recomand, sper sa iti placa. Bafta! happy