| nET a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de jocuri funda

3 răspunsuri:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Daca esti baiat poti juca fifa,carmagedon,nfs,metin, red alert, crysis si multe altele
daca esti fata nu stiu happy

| MariaMrr a răspuns:

Eu ma joc multe jocuri dar cel mai special si care-mi place cel mai mult e metin2.e un joc de succes.eu sunt fata si ma joc. daca inveti si tu jocul ai sa vezi ca n-o sa te mai lasi laughing eu ma joc de 1-2 ani jum.happy sunt un mare fan.are peste 3 mil de jucatori.in toata lumea sunt jucatori.eu ti-l recomand pentru ca nu este agresiv, ti legatura cu alti oameni si este un joc de strategie, este ca o lume virtuala big grin Succes, sper sa-ti placa jocul!:*

| IngerashulmeuEdy a răspuns:

1,Conquiztador
2.Barn Buddy-pe facebook sau hi5
3.Mall World ( Daca esti fata ) - pe facebook
4. Zuma Blitz - Tot pe facebook
5. Farm frezy
6.Bejeweld
7.Stardoll ( Daca esti fata )
8. Fashionista Faceoff ( tot daca esti fata ).cam pe astea ma joc eu... funda?winking