| newbie a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri pentru ps2 sau pc fuditza!

Răspuns Câştigător
| Flavius13 a răspuns:

Pat pentru ps2 "GodOfWar, Naruto Uzumaki Chronicles2"...pentru pc "Assassin's Creed1, Assassin's Creed2, Assassin's Creed Brotherhood, Prince of Persia The Forgotten Sands, Prototype" cele pentru pc au cerinte cv mai mari... Funda?puppy dog eyes

| newbie explică (pentru Flavius13):

Mersi mult omule

| Flavius13 a răspuns (pentru newbie):

N-ai pentru ce:p....si daca vrei mai incearca si "mini ninjas" e pe pc e destul de faintongue

3 răspunsuri:
| Flavius13 a răspuns:

Pat pentru ps2 "GodOfWar, Naruto Uzumaki Chronicles2"...pentru pc "Assassin's Creed1, Assassin's Creed2, Assassin's Creed Brotherhood, Prince of Persia The Forgotten Sands, Prototype" cele pentru pc au cerinte cv mai mari... Funda?puppy dog eyes