| AvalohAlyn a întrebat:

Dati-mi si mie niste nume de aplicatii si jocuri tari pentru Android?

Răspuns Câştigător
| Ciumica a răspuns:

Asphalt 8 airbone, Sims Free Play, Smash hit, Slendrina: The Cellar, Duet, Maze Runner, Brain wars, Batman, Hungry Shark, Can Knockdown 3, Shadow fight 2, Deer Hunter 2014.

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Pushbullet
SwiftKey Keyboard
Nova Launcher
Google Earth
Material Walls
Screen Filter
Snapseed
Google Keep
All in One Gestures
Plague Inc
CSR Racing

| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns:

Subway Surfers, Temple Run 2, Asphalt 8 Airbone, FIFA 15 Ultimate Team, GT Racing 2 The Real Car Exp, Rail Rush, Minecracft Pocket Edition, Gangstar Vegas, The Sims 3, Despicable me, Hill Climb Racing, Traffic Racer, Tennis 3D, 8 Ball Pool, Angry Birds, Real Racing 3, FIFA 14, School Driving 3D, Real Football 2012 si 2013, CSR Racing, The Sims Free Play, Retry, Cars: Fast as Lightning, Grand Theft Auto San Andreas, The Dark Knight Rises, Ski Safari, The Amazing Spider-Man, Vector, Colin McRae Rally, NHL 2K, Need for Speed Most Wanted 2012, Cut Rope, Farming Simulator, Asphalt 7 Heat, Where's my Perry, Wild Blood, Max Payne Mobile, Carmageddon, Modern Combat 3 si 4, Virtua Tennis si multe altele...
Sper ca te-am ajutat! Funda te rog!

| Ciumica a răspuns (pentru Mitrutz_Mitrut_1997):

Da, unele sunt cu bani, iar eu am ales jocurile care ar putea fi mai interesante si de grafica buna, dar sunt si unele jocuri care le-am omis si pe care le-ai spus.
Si nu mai impune, influenta sau ruga persoana sa-ti dea funda. Lasa-l dupa propia vointa ce sa faca.
O zi buna!