| robert09_9486 a întrebat:

Dati-mi si mie niste servere de samp rpg gata facute cu bizzuri case dealer mod si etc.

Dau funda xD

4 răspunsuri:
| MariusS71 a răspuns:

Bizzuri, case, masini, admini de calitate, 1000 players, LS si LV(in curand administratori promit sa deschida si SF), merge de un an si de la 20-30 players uite acu a ajuns la 1000. Uite aici: rpg.bugged.ro:7777 si daca doresti sa vezi mai multe (cate case sunt sau cate bizzuri sau felurile de masini si preturile, jucatorii) intra aici mai intai : http://panel.bugged.ro/

| robert09_9486 explică (pentru MariusS71):

Dar nu vreau servere hostate, vreau servere gata facute

| robert09_9486 explică (pentru MariusS71):

Vreau linkul de la download va rog