| NaturalLl a întrebat:

Dati-mi si mie niste simulatoare cu avioane, ceva gen Flight Simulator X. Dar altele care sa aiba si avioane de tip: Turkish Airlines, Wizz Air, Blue Air, [ daca se poate Tarom ], Emirates, etc.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Pentru ce vrei tu, poti intra pe site-uri fanclub care realizeaza add-onuri pentru astfel de simulatoare. Cu alte cuvinte, pe un Boeing 747 poti monta designul companiei existente, daca adaugi in joc fisierele compatibile disponibile (Tarom, WizzAir etc).
http://dl.flightsim.ro/
Sunt alte site-uri internationale. (pentru FX, FS2004, etc). Ai in meniu paginii date fisiere disponibile pentru fiecare aplicatie in parte si instructiuni cum sa le adaugi in joc.