| aTi a întrebat:

Dati-mi si mie servere de cs modtongueaintball, soccerjam, kreedz, Deathrun cu knife mod si auto bhop. Dau funda pentru cel mai misto server.(expliciti cand scrieti un server ce mod e)

Răspuns Câştigător
| CIZu a răspuns:

Cu auto bhop e connect dr.alphazone.ro

8 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
poate gasesti ceva pe aici.

| CIZu a răspuns:

Am deathrun si jail break connect : dr.bestone.ro(dethrun), jb.mnx.ro(jail break), jb.rlz.ro (jail break) daca vrei mai multe contacteaza-l pe prietenul meu la adresa bobifatal are sute de svr are si sv propriu ( am si eu ) si spune-i ca ti-a zis cezar sa il intrebi svr

| Miiku a răspuns:

Dr.lumea-mea.ro [ deathrun ]

| Miiku a răspuns:

Kz.gamebox.ro [ kreedz ]

| aTi explică:

Detectiv crezi ca nu m-am uitat acolo? dexter frumos svr de dr dar eu vreau si cu auto bhop

| Cosma16 a răspuns:

Drx.thnix.ro---->sv deathrun