| KameliaFrumusika a întrebat:

Dati-mi si mie un metin pvm-pvp bun in afara de: Hammer,Arena,Lunaris, New metin3, Hotstyle, Ro speed, Metin2GTH,Metin2Steel,Metin2Mondial,Metin2United,Aura,Li ght,Crytikal,Mania,Metin2Guabina,Metin2 epikal, Metin2Fun,Metin2earth,Metin2Dinamik,Metin2Gx,Metin2Mage, Metin2Tim,Metin Tdl, Metin2Energy(sau daca se lasa vreunuil dintre voi de astea si n-are ce face cu itm big grin dau funda)Daca stiti in afara de astea unu bun de preferat fara donatii lasati link dau funa:*

34 răspunsuri:
| Victor7boy a răspuns:

Metin 2 Oriental.

| Snoopy001 a răspuns:

Uite aici asta chiar e super :

http://sv1.earthmt2.com/

Sper ca te-am ajutat, bafta!

| Cosminel25 a răspuns:

Ati dau eu cateva metine
1-Metin2 Oriental
2-Metin2 XPM
3-Metin2 Altaria
4-Asinis World online este tot un metin2 e super cul se fac bani repede fara donatii si in o zi sau 2 ai lvl 250
4-Metin2 Monster ie chiar tare
5-Metin2 ro ie tare intro saptamana am facut 69 si aveam 40
6-Metin2 inushi dar s-a inchis
7 explosion2 e tarehttp://manganomt2.org/index.php?s=home Kameila siteul acesta merge funda daca vrei sau ati place

| AdytzwBăă a răspuns (pentru Cosminel25):

Http://www.metin2reynold.com cautama pe [SGM]BladeFight sa iti dau mai multe detalii eventual sa te ajut cu cate ceva

| ady13boss_9568 a răspuns:

Crytyikal ai incercat sau Dx

| TAIREX a răspuns:

Metinu asta e super si merita incercat. Eu il joc si imi place :D :http://www.metin2xpm.ro/

| adymare89 a răspuns:

Metin2monster in map 1 cresti pana la 79 si este batalie si otel in shop

| asasssynul a răspuns (pentru adymare89):

E in alta limba misepare

| adymare89 a răspuns (pentru asasssynul):

Nu e

| asasssynul a răspuns (pentru asasssynul):

Joaca metin2dppt este foare fms are batalie+9 otel+9 acsesori de lvl 54+9 fara 6/7 dar este super GM sunt prietenosi eu ma bat in fiecare saptamana cu ei si ii bat dar ceteodata ei ma bat Ps:Eu sunt Catalin2013

| alexbalextralex a răspuns:

Pai Ce Sati Zic Ti-as Da Altaria Dar nu cred ca esti pregatita dar iti recoman Altaria-Metin2, Funda? Te Rog Frumos!:*

| CoMceN a răspuns:

Mt2 Expolison aici e site:
http://explosion2.ro/
Sper ca ti-am fost de ajutor

| CmPunk619 a răspuns:

Metin2 Explossive. mie imi place:) uite link-ul: http://metin2.explossivegaming.com/ are: Rate- Xp-1000, Drop-1000, Yang-1000, iar lv max e 250... eu am 116.:) Daca vrei te ajut cu itm. Multumesc.

| Filip_Mariana_1972 a răspuns (pentru CmPunk619):

Man ma poti ajuta cu ceva

| KameliaFrumusika explică (pentru Filip_Mariana_1972):

Cu ce?

| CmPunk619 a răspuns (pentru Filip_Mariana_1972):

Cu?

| Filip_Mariana_1972 a răspuns (pentru CmPunk619):

Lasa

| AdytzwBăă a răspuns (pentru KameliaFrumusika):

Uite aici un server romanesc
http://www.sv2.worldmt2.ro/
deocamdata e in mentenantza 1-2 zile pentru rezolvarea bugurilor
dar e super
te pot ajuta
in caz ca ai vreo prb iti las id skype : adytzw_kiss4you
fara dunda;)

| AdytzwBăă a răspuns:

Metin2 Alaska. Cautama pe BladeFight sau AnarKy stau mult pe ch3. O sa-ti placa

| Măă_Marius_1999 a răspuns:

S-a deschis un metin2 foarte frumos!
In 2 zile are host perfect i7 16 gb ram!
http://andros.servegame.com/index.php?sys=echipa
Video : http://www.youtube.com/watch?v=yFBS5ta6y9Q&feature=youtube_gdata_player

| Ionut_Patrichi_1997 a răspuns:

Daca vrei vino pe Metin2Energy cand se va deschide si iti fac eu itm pe gratiswinking

| Ionut_Patrichi_1997 a răspuns:

Salut KameliaFrumusika, da vrei apucate de Metin2Energy, ca iti fac eu itm pe gratiswinking.
P.S: Pe metin ma cheama xXIonutXx1

| anonymousdragos a răspuns:

Explosion mt2winking

| Catalin85067 a răspuns:

Intrati pe Metin2Tenerife e 2013

| Catalin85067 a răspuns:

Metin2Tenerife

| koaiadefier a răspuns:

Pvp-metin2 gm mode

| Gigelu2000 a răspuns:

Eu iti recomand metin2Yoneis e calumea e Pvp dar evoluezii multe chestii te duci in event map si iti pica intunecata..etc. e calumea metinu` sa stii iti urez mult noroc... Funda? Plsss...

| Andreas_Andy_2000 a răspuns:

Incearca Metin2 mondial sau Metin2xpm