| aNdR3yaaaaw a întrebat:

Dati-mi si mie un Metin2 cu ratele 1000% sau peste in care sa iti poti face iteme fara sa esueze sau sa ceara iteme sau perle... Si sa ai arme si armuri legendare la shop sau sa iasa...

3 răspunsuri:
| Bebitsu a răspuns:

Etsi cam lenes ma... daca vreisa fii tu un as in metin si sa te stietoti apucate de un metin mai serios ca sa nu zic Ro acolo te felicita si GA GM tot serveru daca faci 99, ma rog ti-as recomanda metin 2 tim cel mate tare server privat din Romania!

| Deeyutza_Deny_1987 a răspuns:

4metin2pvp e perfect cum zici tu

| aNdR3yaaaaw explică:

Mai astept raspunsuri. Dau funda la cea mai buna