| qazwsxedc131 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un wall sau orice hack nu conteaza pentru Alliance of Valiant Arms dar sa fie Free si nu veniti cu raspunsuri stupide. FUNDAwinking

1 răspuns:
| CrappinMorth a răspuns:

,,Raspunsuri stupide" Da, sigur, raspunsurile sunt stupide...gandeste-te si tu putin la intrebare : Hack pentru AVA straight face Esti mic, dar intelege ceva : NU poti avea hack pe un joc care merge pe STEAM, are VAC Secure. (Sunt sigur ca nu stii ce-i ala) Concluzie : Intrebarea e stupida, nu raspunsurilehappy