| raizoguard a întrebat:

Dati-mi un Counter strike addons zombie plague care sa nu contina clase de zombie va rog

2 răspunsuri:
| TudorAlexandru a răspuns:

Clasele de zombie poti sa le adaugi si tu. uite un link cu zombie plague 4.3 http://fisierulmeu.ro/......s-rar.html astepti secundele si il descarci

| TudorAlexandru a răspuns:

Clasele poti sa le stergi tu intri in cstrike\addons\amxmodx\configs si acolo deschizi plugins-zplague.ini si stergi de exemplu zp_zclass_witch.amxx asa scrie la clase de cat ca in loc de witch scrie altceva alea sunt clase toate