| KlaWdYW a întrebat:

Dati-mi un metin roman tare!

Răspuns Câştigător
| 13paranoia13 a răspuns:

Http://metin2rospeed.ro/ :)

6 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Metin2ro; X
cel mai tare permanent

| Zangetsu21 a răspuns:

Uite aici unul:http://www.metin2fun.ro/ dar s-ar putea sa fie inchise inregistrarile pentru ca ii full de playeri si de aia mai inchid inregistrarile din cand in cand

| IcemanFRS a răspuns:

Http://www.metin2frz.ro/ regat galben sunt eu

| KlaWdYW explică:

O sa ma mai gandesc peste 1-2-3 zile o sa va dau funda vad eu la cine poate mai scrie cineva si na! Va promit! ok?

| KlaWdYW explică:

O sa va dau funda doar sa ma mai gandesc peste 1-2-3 zile o sa va dau promit si poate mai scrie vri-un copil sau barbat femeie si na! Va promit ca va dau funda doar ma mai magndesc! ok?

| KlaWdYW explică:

Il stiu Ro Speed, dar iti dau FUNDA ca e Frumos Cat de Cat asa ca hai ca-ti dau tonguelaughing)