| PaulTzappy a întrebat:

Dati-mi va rog un metin2 cu sirius si pose ultimele iteme evoluate dar sa fie pvm easy ..sau un pic mai greu dar mai putin de pvm hard happy DE ex : metin2fun dar sa fie mult mai usor decat metinul ala happy

Răspuns Câştigător
| IonuTc007 a răspuns:

Uite aici :
Metin2 Wars, Metin2 GL, Metin2 HC, Metin2 GFX, Metin2 VipStyle - accesta are si PVM funny, PVM hard si PVP., Metin2 Virtual, Metin2 NewWorld, Metin2 Epical!
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| PaulTzappy explică (pentru IonuTc007):

CUm se cheama server-ul de la avatarul tau unde ai armura aia moustro? Yoneis?

| IonuTc007 a răspuns (pentru PaulTzappy):

Http://shadowmt2.com/PvP-Fun/index.php?s=login
Bine, sunt si pe mai multe sv! Dar pe unele doar GM are.
Funda?;;)

4 răspunsuri:
| XchargeX a răspuns:

Stiu eu! Metin2 Steel! Cresti lv 70 in 5 minute la salbatici! Are foarte multe iteme! De ex din armura de 64 faci Otel E din el faci Rubin si din Rubin faci Gheata care are aparare 3000 si alte iteme! E super tare!

| PaulTzappy explică:

Mai astept servere! Pose si sirius!