| H3aDsHoT2014 a întrebat:

Dati-mi va rog un wall pentru steam la buton
am scos opengl32, dll da nu vrea sa mearga
cind apas pe f1 nu se porneste
va rog ajutati!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Valy03 a răspuns:

Incearca wall GhettosXe! Sigur iti va merge indiferent de ce conditii ai Pc-ul!
Site-ul: Il iei tu de pe GOOGLE. Sa nu zici ca este vreun Virus ceva.

PS: Nu se activeaza la buton, dar iti va merge garantat.

Funda?

| H3aDsHoT2014 explică (pentru Valy03):

Vreau ceva la buton, caci cind se pune un admin spec sa-l pot stinge

5 răspunsuri:
| Valy03 a răspuns:

Incearaca Wall GhettosXe! Iti va merge garantat.

Funda?

| H3aDsHoT2014 explică (pentru Valy03):

Vreau ce va la buton va rog

| Fcf_Cristi_1997 a răspuns:

Sall. De ce nu incerci sa nu joci cu coduri in plus ai si steam e un mare avantaj ....invata sa joci fara coduri asa o sa.ti die cel mai bine crede-ma in fine ....pe steam nu merg Codurile/cheaturi.le! big grin

| H3aDsHoT2014 explică:

Va rog ceva la buton
winking