| l0kel0ke a întrebat:

DAU FUNDA!
Aceasta intrebare are legatura cu metin2 RO!
Deci as vrea sa stiu si eu daca exista hack la metin2 ro pentru : trade, hack : adica sa dai dmg mai mare sa bagi yang si cam atat sau sa ai hack de pescuit.
Daca ar exista va org foarte frumos sa lasati jos linkul de download dar sa nu fie : Virusi trojani keylogger sau sa puneti pe mediafire un shutdown facut de voi!
Am level pe metin2 ro 28 pe Leonis : am numele George99dark! care ma gaseste spuneti-mi sunt tot mereu in tinutul joan la caini! si la ursi! Apropo : VAND CONTUL si CRESC PLAYERI.::=-(GRATIS)-=::.

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Da man am eu site de hackuri de lure, HIT hack si fishbot.
add: metin2. xpriv
Vorbim poate dai si tu o fundita :X

2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Da sunt am si site de se pot downloada dar eu nu folosesc.

| TheHell a răspuns:

Tata nici dracu nu til cumpara un cont bun e al meu m9 aura m7 iures si m5vartej lvl 65 interesati? e pe lupus si inca ceva trade inseamna sa dea la negot accept si in locul celuilalt asa ca invata mt2 si faptul ca ce vrei u se num multyhack