| l0kel0ke a întrebat:

DAU FUNDA!

Aceasta intrebare are legatura cu metin2 RO!

Deci as vrea sa stiu si eu daca exista hack la metin2 ro pentru : trade, hack : adica sa dai dmg mai mare sa bagi yang si cam atat sau sa ai hack de pescuit.

Daca ar exista va org foarte frumos sa lasati jos linkul de download dar sa nu fie : Virusi trojani keylogger sau sa puneti pe mediafire un shutdown facut de voi!

Am level pe metin2 ro 28 pe Leonis : am numele George99dark! care ma gaseste spuneti-mi sunt tot mereu in tinutul joan la caini! si la ursi! Apropo : VAND CONTUL si CRESC PLAYERI.::=-(GRATIS)-=::.
VA ROG DIN SUFLET SA PUNETI LINKUL DE DOWNLOAD MAI JOS CA VREAU NEAPARTA HACK SAU TRADE... CA NUMAI AM YANG big grin am 1k si am lvl 28 si ma bate unu de 15 ...as dori tare mult un hack sau un hack de yang!

Răspuns Câştigător
| FoKaRaReS a răspuns:

Exista hack de trade si yang dar nu stiu linkul
iti recomand sa nu folosesti deoarece daca te prinde cu hack pedeapsa va fi foarte aspra