| andrei733 a întrebat:

Dau funda.Azi Am dat restabilire sitem la pc (nu cu mult cu vreo 2 ore)si acum cand intru in fifa 2011 imi merge mai greu.De ce? si ce pot sa fac ca sa nu mai mearga greu

7 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Ai dat restart dupa ce ai facut restabilire?

| vladsoare a răspuns:

Greu de zis. Dupa ce ti-ai reinstalat windowsul ti-ai instalat si driverele?
PS: Sa fie cele mai noi versiuni.

| andrei733 explică (pentru vladsoare):

Nu am reinstalat windowsul, am dat restabilire sistem

| tteo92 a răspuns (pentru andrei733):

Bine,atunci dai sistem restore si isi revine la loc. stii sa faci asta?

| andrei733 explică (pentru tteo92):

La Undo restore?

| tteo92 a răspuns (pentru andrei733):

Scuze pentru intarziere, dar a trebuit sa plec.
Ai rezolvat problema? Daca nu. urmeaza pasii de aici http://www.tpu.ro/......poi-in-pc/