| Andrei9822 a întrebat:

Dau Funda.
Ce jocuri extravagante stiti ceva gen prince of persia, mai exact cele in care te poti urca pe pereti sau ceva de genu. Sa nu imi spuneti GTA-urile, sau prince of persia, 1, 2, 3 sau prototipe (nu merge) sau Assassin cred, the saboter,(ultimele trei jocuri nu merg). Uitativa la cerintele de sistem inainte sa la scrieti.Cat mai multe jocuri. FUNDA

Cerintele de sistem:

AMD Sempron(tm) 2500+

CPU Speed:1.8 GHz

RAM:512MB

Video Card:Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (build 2600)

GeForce FX 5200

Video RAM 174.0 M

Icon Hardware T&L Yes

Icon Pixel Shader version 2.0

Icon Vertex Shader version 2.0

Sound Card: Standard Game Port

Free Disk Space: 20.6 GB

2 răspunsuri:
| Hy3nA a răspuns:

Ce zici de inversion?

| Andrei9822 explică (pentru Hy3nA):

E tare jocu dar nu imi merge e mult prea mare...
Am mai pus intrebarea asta de multe ori de ce nimeni nu imi da si mie un raspuns calumea care sa fie chiar de folos. Uitativa la cerinele de sistem (nu le am prea mari). Imi cer scuze ca va dau batai de cap, dar de ce dati raspunsuri care nu au nici o legatura cu ce intreb. Dau funda la cine merita. Sa fie jocurile mai vechi din 2007 in jos dar mai calumea si sa corespunda cu cer. de sistem pe care le am. MULTUMESC mult (anticipat, daca ma va ajuta cineva cu adevarat) FundaVOT