| Z4z4 a întrebat:

DAU FUNDA! Cine imi spune ce trebuie sa fac in TDU 2 detaliat adica ce misiuni trebuie sa fac sa cresc in level si cum sa fac bani ce sa fac sa am levelul mai mare? daca stie cineva un site unde ar putea sa-mi explice clar toate astea... DAU FUNDA! PT RASPUN N!

1 răspuns:
| Andreipredator a răspuns:

Fa curse exemplu de la a7 a6 etc dar cu cat cifra e mai mica exemplu 2a castigi mai multi bani pe cursa, poti sa cumperi case si masini ca sa-ti cresti in nivel. poti sa faci bani cati vrei cu programul cheat engine.http://www.cheatengine.org/