| lady11 a întrebat:

Dau funda cine imi spune la jocul lady popular cum sa ma despart mai repede de iubitul meu? de cateva zile incerc si nu reusesc si trebuie sa ma despart ca sa trec nivelul

Răspuns Câştigător
| NomberOne a răspuns:

Cand vrei sa te desparti de prieten, se consideră ideale următoarele valori:
Fericirea: 90 sau mai puţin;
Setea: 20 sau mai mult;
Foamea: 20 sau mai mult;
Igiena: 70 sau mai puţin;
Greutatea: +/- 4 kg de la greutatea ideală a domnişoarei;
Valoarea totală a hainelor şi a accesoriilor pe care le deţine domnişoara ta: până la 15 dolari.

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Bună, aici te pot ajută eu.
Du-te în oraş, la discotecă şi vezi că ai acolo ''Numele iubitului'' apoi Desparte-te. Apeşi acolo

| xenIYA a răspuns:

Off e tot una asa.Incearca mereu.Eu am reusit