| Coss_Cosmy_1995 a întrebat:

Dau funda cui imi spune cea mai buna echipa (ma refer la asezare) de la o echipa fantastica din online football manager!

1 răspuns:
| Molecula a răspuns:

Eu joc top eleven pe facebook si am 4 aparatori, un aparator la inchidere, 3 mijlocanti si 2 atacanti (4-1-3-2) si sunt pe locul 2 la 2 puncte de locu 1 si la 10 de locul 3, sezonul trecut cu aceeasi formula am terminat pe primul loc la 11 puncte de locul 2 cu 111 goluri marcate si 13 primite, merita sa incerci, bineinteles ca iti trebuie si jucatori buni, daca cazi cu alta echipa cu jucatori de mai multe stele te-ai ars, poti sa ai orice formatie.