| George_2335 a întrebat:

Dau funda daca mi zice cineva dc nu mi merge mie metin2 valmondial adica mi am facut cont si mi am downloadat metin2 valmondial si am pus pe fun ca acolo mi am facut cont si imi zice: Erreur lors de la connection au serveur...

1 răspuns:
| Traianosik a răspuns:

Clientu metinului e virusat nu tot doar un fisier care ti l-a eliminat antivirusul dupa download. Unele ti-l elimina automat. Eu am Nod32 v5 Smart Security dupa mine e cel mai bun. Funda? Sau mai poti incerca sa downloadezi valmondial din nou. Daca nici asa nu merge i-ati alt antivir care nu are protectia full, dar sa stii ca e riscant pentru PC-ul tau.