| SoRyNeScku a întrebat:

DAU FUNDA! De unde pot downloada vamos metin2?

Răspuns Câştigător
| RandyOrtonRKO a răspuns:

Http://vamosmt2.org/classyd/index.php?p=download apasi pe chestia verde cu ninja pe ea si ti se descarca Funda?:D

| anonim_4396 a răspuns (pentru RandyOrtonRKO):

Dar cum imi fac cont de vamos? ca eu nu vad nimic undesa iti scrie creeazati un cont.

33 răspunsuri:
| RandyOrtonRKO a răspuns:

Qokko te mai iei mult dupa mine?> si soryn da-mi funda si posteaza o alta intrebare cum te inregistrezi pe el si iti vooi spune si imi dai inca o fundawinkingwinkingwinkingwinkingwinking
plsss funda puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rndy Orton dar cum imi fac un con oe vamos? Ca este in alta limba si nu stiu unde dau sa imi fac cont

| An3treiu a răspuns:

Auzi situl este www.vamosmt2.org dar astazi 25.01. 2012 nu stiu ce are dar in rest merge:)

| robert80012466 a răspuns:

Vand cont metin 2 vamos de lv 105

| ioio232 a răspuns:

De pe www.vamosmt2.com

| Shi_Atat_Raul_1975 a răspuns:

De pe VamosMt2.org funda terog

| LiO0n a răspuns:

Uite siteul asta https://vamosmt2.org/index.php?p=Telechargement merge iti zic ia-l pe gratis

| LiO0n a răspuns (pentru LiO0n):

Daca merge ia-l mie imi merge corect :X

| razvanul a răspuns:

De ce cand intru pe site nu pot sa imi descarc mt2vamos si imi da jos in colt eror on peigi

| smekeru32 a răspuns:

Sall all eu sstiu unde dee unde sa descarc metin2 vamos si stiu sa fac si cont doar 15 insegistrati pe zi se face download: http://vamosmt2.org/classyd/index.php?p=download

| FlorinBucurV a răspuns:

Ma eu as vrea funda dar nu-s ca ala deci iti zic cum sa iti faci un cont dai pe siteu aluia si dai pe ala si dai pe a 2big grin

| xXIalomitaXx a răspuns:

Salut metin2 :vamos: de ce intrebati de unde il downlandati cautati normal

| xXIalomitaXx a răspuns:

Salut metin2 vamos de ce intrebati de unde il downlandati cautati normal

| shucharu a răspuns:

Daca ai aflat cum sa descarci metin vamos sau daca cineva are metin vamos cu un sait sigur va rog va implor dau cont pe alt metin va rog id meu e andrei_000123 va rog vreau metin vamos cu orice pret

| Alexander_David_1990 a răspuns:

Mie cand intru in site.imi zice ca nu exista ce trebuie sa fac? sa imi mearga? plzz [-o< help me

| Alexander_David_1990 a răspuns:

De unde pot sa imi iau si eu metinu? Mie imi apare ca nu exista, cand intru pe site. Ma ajutati plzz si pe mine...[-o

| GyuliaFrumoasa2003 a răspuns:

Scrii pe net:MEtin2Vamos.Dai pe primul scris apoi dai pe thelecargement si acolo este un client dai pe el si gata se descarca.Mie in maxim 22 de minute se descarca.Bafta.

| Kukyy_Edi_1995 a răspuns:

Http://vamosmt2.org/classyd/index.php?p=download apesi pe patratu ala verde si se descarca. acum funda!

| Iuliana_Matei_1979 a răspuns:

Scrii pepagina vamosmt2.org/herofay/?p=connexion cauti telechargement si dai acolo
sper ca te va ajuta

| Gheorghe_Feraru_Pop_1979 a răspuns:

Unde pot downloada vamos metin2

| anonim_5693 a răspuns:

Da nu nu mai tu ai probleme eu l-am escadrcat dar nu merge sa ma inregistrez