| Liqua a întrebat:

Dau funda! sall.am multe jocuri ce-mi plac dar deseori am trial.am incercat sa dezinstalez si sa instalez iar dar unele nu functioneaza asa...cine imi poate spune cum scap de el? pls

2 răspunsuri:
| 13Criistiina a răspuns:

Unele nu le poti dezinstala doar cu un cod care trebuie sa-l descarci si daca vrei sa instalezi ceva si nu merge ori e vina internetului sau a memoriei

| Liqua explică:

Mai.eu vreau sa scap de trial doar... daca e un haker care stie sa imi zica...sper.am reusit la cateva sa scap de trial, dar.frate-miu e clasa a II-a si ii place sa joace Bus Driver//sincer si mie ca adolescent mi se pare interesant jocu da ai o ora per windows