| CernitanuNicku a întrebat:

DAU FUNDITA big grin! Am o problema cu tableta mea.Am facut root si din greseala am sters niste fisiere din bin.Am sters Magazin Play si downloader manager si Inca cateva. Acum nu mai pot sa descarc nici o aplicatie de pe Magazin Play.Am incercat sa fac un factory reset, dar nu a mers. Am descarcat instalarea aplicatiilor de pe PC, so cand intru in file manager apas pe instalare si NIMIC sad VA ROG MULT HELP!

Răspuns Câştigător
| Dddsasul a răspuns:

Din moment ce ti-ai facut root, inseamna ca o sa te descurici sa iti reinstalezi sistemul de operare. Cauta cum sa reinstalezi ce versiune de Android pentru tableta aveai acolo deoarece daca ti-ai sters fisiere de sistem, cel mai probabil singura cale de a o face sa mearga iar este sa iti reinstalezi Android-ul pe tableta.

| CernitanuNicku explică (pentru Dddsasul):

Am facut cu Kingo Root happy

2 răspunsuri:
| CernitanuNicku explică:

Am facut root cu Kingo Root.Imi dai in tutorial ceva?