| aceton a întrebat:

Dau hack metin2 ro! Atentie fara prosti. hackul face mai multe este fish boot, creste singur,poti pescui de la leval 1, zoom hack, viteza de la 100 la 1000, viteza de atac este foarte mare. tine arma de 2 maini pe o mana,baga mantii singur, cand gm este pe acelasi ch cu tine schimba chul,! atentie contra conturi mt2 ro sau euro pe telefon dau si printuri sa vedeti ca nu mint!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu asta si il dau gratis

| aceton explică:

lasati mesaj aici cu id vostru

| Galbenu_Alex_1995 a răspuns:

Buna am un cont de lv 43 pe ro leonis dar warul este gol iar ninja(lv26) mai are vreo 3kk si niste iteme si o armura +6 prot +3 1500 pv lv 26( app warul m1 aura m2 vartej)id:kennt1995