| sebilika a întrebat:

Dau iteme pe metin2.ro, server: Draco pe iteme sau yang Corvus. seby.smq69@yahoo.com, add pentru detalii.

Răspuns Câştigător
| RiZeRy a răspuns:

Tu sa te lasi de jocul acesta ca te face violent si criminal.Peste 5-8 ani o sa-ti dai seama ca am avut dreptate eu si hadamach

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.