| FluturasNegruSiRoz a întrebat:

Dau la schimb cont imvu cu 50 outuri, 8 stiluri de par ---multe haine si 10 perechi de pantofi..contine si multe accesori si 3 avatare
2 skinuri 2 headuri.1 room publicat si 6. ale mele poseuri si mobiliere... daca va hotarati contactati-ma pe id aly_papusik30 sa stiti contul e de fata---si vreau in schimb un cont care sa aiba macar 10 outuri par skin haine si sa nu fie de noaba accesori si daca e posibil sa nu fie simpla. Dauu si funditaa pentru cel mai frumos cont.

1 răspuns:
| BiiaJe a răspuns:

Eu. :3 Da add la : bulinutza_colorata9.