| ANONIM1123 a întrebat:

Dau o funda si vot! Cine imi zice 10 sau 6 jocuri pe pc in multyplayer!

2 răspunsuri:
| IAmAnonim a răspuns:

Cs 1.6(si sg si pl),combat arms,wolfteam,cross fire,kos,ava, operation 7, battlefield 2, warrock, metin 2, cod 4(sg,pl),cs source, cod black ops(sg, pl) este bestial

| Jimitakuka a răspuns:

Call of Duty 4:Black Ops, Team Fortress 2 Cs 1.6, Gta San Andreas Multiplayer,SpiralKnights,Real of The Mad God(nu stiu daca o sa-ti placa mie imi pace oricum),Brawl Busters, Metin2, 4story, 9Dragons si cam atatea stiu eu daca vrei cauta pe google altele) Bafta