| Spartanul07 a întrebat:

Dc cand intru pe counter sa intu pe un server in apare eroare "could not connect to server". va rog repede... mor fara cslaughing))))))

5 răspunsuri:
| Spartanul07 explică:

Nu e asta l-am facut de 7 ori cu 15 nume si tot nu mere

| xNoName95 a răspuns:

Inseamna ca ai luat destroy refati cs-ul si o sa-ti meargawinking fundabig grin

| IoNuTz6666 a răspuns:

Daca e o eroare dinsta la toate server insemna ca trebuie sa reinstlaezi sau sa-ti iei alt cs daca doar la unele sau 1 sau 2 atunci inseamna ca ai fost banat sau numele care il ai il mai are unu care joaca si este rezervat schimbati numelebig grin sper ca ti-am fost de folos funda?:X

| rares0iu99 a răspuns:

Ar trebui sa downloadezi altul. Daca tot nu merge, vrei sa-ti dau cs-ul meu?
Add raressmart@yahoo.com.

| Viper130 a răspuns:

Ti-ai batut joc de un admin sau cv de genul? Incearca sa scrii cl_timeout 2 in consola