| mariusello_8814 a întrebat:

Dc imi apare eroarea asta la site de mt?"? Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on '5.242.246.100' (10060) in C:\xampp\htdocs\config.php on line 16
Nu sa putut conecta la baza de date.
Erroare: Can't connect to MySQL server on '5.242.246.100' (10060)

1 răspuns:
| sorin579 a răspuns:

Eu unul cred ca ti-a fost luata adresa de ip de un hacker pentru ca si mie imi aparea la fel dar am vorbit cu cel care mi-a montat netu si a facut el ceva.Sau doar nu ai un program sau o imagine in windous. funda!