| RazOne a întrebat:

Dc imi iasa din fifa 2013 cand ma joc in meci?

7 răspunsuri:
| eXperience a răspuns:

Ce sistem ai? probabil placa video sau rami sunt problema.
Fifa nu este joc care sa ceara cine stie ce cerinte.

| RazOne explică (pentru eXperience):

Am placa video de 1GB 64 bit, 2 GB RAM, Procesor dual core 3. 0Ghz

| CosmiNel24 a răspuns:

Daca ai Windows Xp si Gb 1.5 nu prea ai ce sa-i faci...Insa daca nu ai asa inseamna ca ai dat la setari totul pe high ceea ce nu prea mareste performantele jocului happy
Deci incearca sa dai totul pe low si daca nici asa nu merge i-a o versiune mai mica de fifa.

Succes!

| CosmiNel24 a răspuns:

Iati o versiunea mai mica de fifa...de ce n-ai lua un 2010 de exemplu LoL.

| RazOne explică:

Asus nVIDIA geforce 210 1gb en210 silent, Ram 2 gb, Procesor Dual Core 3. 0Ghz

| RazOne explică:

Deci daca imi mai pun niste rami in plus nu o sa mai am treaba?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RazOne):

OS: Windows Vista SP1 / Windows 7
CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4g / AMD Athlon II X4 600e 2.2g CPU
RAM: 2GB pentru Windows Vista & Windows 7
DVD-ROM: 8x
HDD: minim 8.0 GB spatiu liber
Video: Nvidia 8800 GT / ATI Radeon HD 4650
Placa de sunet: compatibila DirectX 9.0c
DirectX: 9.0c
Online Multiplayer: 2-22 jucatori, conexiune la internet 512 kbits/sec sau mai bun

La Ram ești ok să zicem, așa scrie la recomandat. Nu știu nimic de placa video, procesor, etc.