| PETREVIP a întrebat:

Dc nu pot sa adaug rank admin la cs pe svu meu uite ce imi arata: http://imageshack.us/photo/my-images/16/numergeamxwho.jp g/
Am facut tot ce trebuie am citit tutoriale am vizionat tutoriale leamfacut perfect si totusi nu merge amx_who ajutor!

3 răspunsuri:
| optimizer11 a răspuns:

Da-mi datele de ftp.si te rezolv eu..adica da add mihaitza_daniel_sri

| optimizer11 a răspuns:

Da add la mihaitza_daniel_sri...dar daca te rezolv vreau si eu owner daca se poate

| PETREVIP explică (pentru optimizer11):

Mersi insa acum m-am lasat de serveru meu propriu ca nu se renteaza daca nu ai sponsor big grin bft si mersi big grin