| DreamHouseit a întrebat:

Ddeci cine ma ajuta primete funda si vot / am o problema legata de smackdown vs raw / imi puteti spune ce smackdown vs raw imi poate merge cu procesorul intel(R) celeron(R) CPU 2GHz si rami 0.5 GB spuneti-mi si primiti funda si vot/ mai am o intrebare de ce cand deshid pcsx2 ai fac configurile isourile tot tot montez imaginea si cand dau RUN CD/DVD ma scoate din pcsx2 si nu-mi intra in joc stiti cumva de ce ( pentru intrebarea asta si cea de mai sus ) primiti si de la prieteni mei care se intreaba la fel primiti vot + funda va multumesc astept raspunsuri

1 răspuns:
| anna_7221 a răspuns:

Eu cred ca nu exista niciun smackdown vs raw care sa iti mearga.acel joc il poti juca cel mai bine pe Xbox.acum a aparut sau va aparea curand SVR 2012 si pe Xbox, SVR este super. sper ca ti-am fost de ajutor! funda?