| Extensy a întrebat:

De 2 zile m-am tot chinuit sa gasesc Prdouct Code pentru NFS Most Wanted 2012 instalat prin Origin, am cautat peste tot dar nu a mers, daca stiti si ati jucat sau aveti un site de pe care luat asa ceva va rog sa raspundeti sa ma ajutati.Nu va sfiiti sa scrietei.Accept orice

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda,Product Code-ul trebuie cumparat straight face
Sti cand cumperi un joc, de fapt iti da un cod pe care il bagi pe steam/origin! Acel cod face toti banii...

| Extensy explică (pentru anonim_4396):

Mda,mersi,o sa merg intr-un magazin si o sa caut jocul si o sa copiez codul laughing